İnsan Kaynakları

Karplus Boya'da Çalışmak

Karplus Boya her bir çalışanı kendisinden neler beklendiğini ve şirketimizin hedeflerine ulaşmasına bireysel hedeflerini gerçekleştirerek doğrudan katkıda bulunacağını bilir. Yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştiren şirketimiz bu yönüyle yönetim okulu misyonu üstlenmektedir. Gerek sektöründe gerekse bölgesinde istihdam arayışında olan kişilerin çalışma istedikleri şirketler sıralamasında ilk sırada yer almaktadır.

 

Eğitim=Gelişim

Şirketimiz faaliyetleri Eğitim programlarıyla desteklenmektedir. Böylelikle hedeflenen sonuçlara ulaşılması için çalışanlara gerekli bilgi ve beceriler kazandırılır.

Aramıza yeni katılan çalışanlar, işe başladıkları ilk günden itibaren “İşbaşı Eğitim Programı”na katılırlar. Bunu, grup ve şirket kültürünü besimsemelerine ve şirkete uyumlarının kolaylaştırılmasına yardımcı “Oryantasyon Programı” izler. Şirketin hedefleri doğrultusunda, çalışanların daha iyi performans gösterebilmeleri için gerekli olan eğitimlerin yer aldığı Yıllık Eğitim Planları hazırlanır.

Karplus Boya çalışanlarının işlerini zenginleştirmek, ek görevler vermek, rotasyon programına davet etmek gibi olanaklar da sunar.

 

İş Başvurusu

Şirketimize yapılacak tüm iş başvuruları yalnızca aşağıda yer verilen “İş Başvuru Formu” aracılığı ile kabul edilmektedir. İş başvurusunda bulunabilmek için formun eksiksiz olarak doldurulması ve şirketimizin hangi departmanlarında hangi pozisyonlarda görev alınmak istenildiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Staj başvurularında da aynı süreç geçerlidir.


İşe Alınacak Personelde Aranan Genel Nitelikler

 

  • T.C. vatandaşı olmak.
  • 18 yaşından büyük olmak .
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
  • Erkeklerde eylemli askerlik görevini tamamlamış bulunmak ya da tecilli ya da muaf olmak.
  • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.
İş Başvuru Formu