Hakkımızda

                20 Yıla yakın süredir inşaat ve ısı yalıtım sektöründe kaliteden ödün vermeden piyasaya hizmet eden firmamız 2003 yılından bu yana da KARPLUS Markası ile faaliyetine devam etmektedir.

              

               İzmir Merkezli olmak üzere 6 ayrı üretim tesisin de ,  sektörünün en büyük ve yüksek standartlarında üretim yapan Hammadde üreticileri ile çalışmakta , kendi markaları ile sektöründe büyük bir kesime hitap etmektedir.

              

                Ülkemizin Enerji açığının kapanmasına  katkıda bulunan Isı Yalıtım  Ürünleri olan  , ALTINFİX, GÜMÜŞFİX markalı  Mantolama takımları ile , gerek Beyaz , gerekse Karbon takviyeli EPS ürünlerinden  üretilen   farklı alternatifler sunmaktadır.  Ayrıca SÖVEFİX Markası EPS – XPS Levha Yapıştırma Ürünleri de firmamızın geniş ürün yelpazesinde yer almaktadır.

            

 

                3 Yıllık Bir AR-GE Sonucunda , geçtiğimiz yıl KARPLUS BOYA üretim tesisimiz hizmete açılmıştır. Çok kısa bir zamanda , gerek  müşteri memnuniyeti ve  gerekse yüksek kalitede Boya üretimi ile piyasada kendini ispat eden ürünlerimiz  Ulusal Marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

         

 

                  Geçtiğimiz yıl ayrıca  , Boya tesisimiz  ile birlikte , İç ve Dış cephe Dekoratif UV Baskı Üretim tesisimizde devreye alınmıştır. En son teknoloji Baskı Makinemiz ile tam kapasite her türlü ürün baskıları da kendi tesislerimizde üretilmektedir.

             İnşaat sektöründe geniş bir kullanım alanı olan YAPI KİMYASALLARI ürünleri  de Denizli ilinde kurulu bulunan Yapı Kimyasalları Üretim tesisimizde gerçekleştirilmektedir.        

             

                    Ege Bölgesine yayılmış  15 satış Mağazası  , 30 ‘a yakın  konusunda Uzman ve yetişmiş Satış Kadrosu ile , kendi öz malı olan 10 adet Kamyon ve Tır filosuyla , tüm Müşterilerine zamanında ve güvenilir satış hizmeti de sunulmaktadır. 

            

                   Gelişen piyasalar firmamız tarafından yakından takip edilmekte , Yurt dışına açılarak Ülkemize ihracat katkısı anlamında da çalışmalar yapılmaktadır. Bu amaçla Yurt Dışı fuarlara katılarak , bu fuarlar vasıtasıyla Tüm ürün çeşitlerimiz bir çok ülkeye tanıtılma fırsatında bulunulmuştur. Her ay düzenli olarak Irak, İsrail, S.Arabistan, Katar gibi bir çok ülkeye ihracat gerçekleştirilmektedir.

           

                  KARPLUS olarak ; Geniş Ürün yelpazesi , Yüksek standartlardaki üretimleri ile son kullanıcıdan , müteahhitlere , ve uygulamacılara kadar birçok noktaya uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

           

                    Kurulduğu günden bugüne kadar en iyisini yapmayı kendine görev edinen  firmamız , sektörün ihtiyacı olan tüm ürünlerde uzun yıllar daha hizmet vermek için tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir.